LipjaniPress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kandidati për kryetar të komunës së Lipjanit, Selatin Retkoceri ka vazhduar komunikimin me qytetarët dhe shpalosjen e programit qeverisës të Lëvizjes VETËVENDOSJE! Babushi ishte fshati ku kryetari Selatin Retkoceri prezantoi zotimet e tij për mandatin katër vjeçar, duke theksuar se ai do të drejtoj komunën në bashkëpunim me qytetaret.

Në bashkëbisedim me banorët e fshatit Babush, kandidati për kryetar Selatin Retkoceri prezantoi programin për zhvillimin ekonomik lokal, punësimin, zhvillimin e bujqësisë dhe mbështetjen e bujqve, arsim cilësor dhe për të gjithë, shëndetësi sa më afër qytetarëve, mbështetje për zhvillimin e potencialit të të rinjve, ujë të pijshëm e përpunimin e ujërave të zeza, ndërsa banorët e fshatit i dhanë mbështetje Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe Selatin Retkocerit si kryetar i ardhshëm i komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Aksident tragjik në Lluzhan të Podujevës, vdes një fëmijë (FOTO)

lipjanipress

Fati i murit në Mitrovicë varet nga bisedimet në Bruksel

lipjanipress

DnV nis fushatën “As unë nuk votoj kandidatë të korruptuar”

lipjanipress

Shisnin trupin për para, Gjermania arreston 35 homoseksualë nga Ballkani

lipjanipress

Pa mbështetje në Kosovën e lirë

lipjanipress

ISIS-i thirrje për sulme dhe luftë ndaj Evropës gjatë muajit të Ramazanit

lipjanipress

Lufta e 3-të botërore?! Ja ku do të fshihen njerëzit më të pasur në botë në këtë kohë katastrofike

lipjanipress

‘Bebe në bord’ – shoferët tani obligohen të vënë shenjat dalluese në automjete

lipjanipress

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

Çka u tha për Kosovën në Këshillin e Sigurisë Kombëtare të Serbisë?

lipjanipress

Mirena përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

lipjanipress
Skip to toolbar