LipjaniPress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kandidati për kryetar të komunës së Lipjanit, Selatin Retkoceri ka vazhduar komunikimin me qytetarët dhe shpalosjen e programit qeverisës të Lëvizjes VETËVENDOSJE! Babushi ishte fshati ku kryetari Selatin Retkoceri prezantoi zotimet e tij për mandatin katër vjeçar, duke theksuar se ai do të drejtoj komunën në bashkëpunim me qytetaret.

Në bashkëbisedim me banorët e fshatit Babush, kandidati për kryetar Selatin Retkoceri prezantoi programin për zhvillimin ekonomik lokal, punësimin, zhvillimin e bujqësisë dhe mbështetjen e bujqve, arsim cilësor dhe për të gjithë, shëndetësi sa më afër qytetarëve, mbështetje për zhvillimin e potencialit të të rinjve, ujë të pijshëm e përpunimin e ujërave të zeza, ndërsa banorët e fshatit i dhanë mbështetje Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe Selatin Retkocerit si kryetar i ardhshëm i komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjuriq: Simiq përfaqësues legjitim i popullit serb në Kosovë

lipjanipress

Shteti po humbet mijëra euro nga mos shitja e pasurisë së sekuestruar (Video)

lipjanipress

Tentim -vrasja e Azem Vllasit u raportua në shumë media botërore

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Liderja e ekstremit të djathtë e hap fushatën parazgjedhore me sulm kundër islamit radikal dhe globalizimit

lipjanipress

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Mediat serbe: Thaçi do t’ua japë para deputetëve serbë për të votuar për ushtrinë

lipjanipress

Shokon kryetari i Malishevës: Ne shqiptarët e kemi në gjene vjedhjen (Video)

lipjanipress

Këto janë vendet që nesër do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar