LipjaniPress

Fshati Smallush mbështetë programin e Lëvizjes Vetëvendosje! dhe Selatin Retkocerin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Në fshatin Smallushë kandidati për kryetar i komunës z. Selatin Retkoceri shpalosi programin qeverisës katërvjeçar për Lipjanin. Banorët e fshatit Smallushë të pranishëm në numër të madh i dhanë mbështetje konceptit tonë të drejtë dhe kryetarit Retkoceri.
Pjesëmarraja e madhe e banorëve të Smallushës në tubimin parazgjedhor të Lëvizjes VETËVENDOSJE! ishte tregues I qartë se Lëvizja VETËVENDOSJE! dhe Selatin Retkoceri si kandidat për kryetar të komunës është alternativa e vetme në zgjedhjet e 22 tetorit, i cili mëshiron në plotëni edhe nevojat e kërkesat e qytetarëve, por edhe përkushtimin e tij në ofrimin e një qeverisje të drejtë, profesionale, transparente e zhvillimore./LipjaniPress.com/

/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Serbia rekruton 500 ushtarë më shumë pas tensioneve me Kosovën

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Pretendimet e një romi se UÇK-ja ia rrëmbeu vëllain dhe kushëririn

lipjanipress

Hoxhaj: PDK parti që i vendos interesat e qytetarëve gjithnjë të parat

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Pas Vetëvendosjes, edhe Lista Srpska bëhet parti

lipjanipress

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

lipjanipress

Ministria e Infrastrukturës arsyeton gjobën prej 50 eurove ndaj shoferëve për mungesë të formularit

lipjanipress

Ka mbyllur punimet Konferenca e dytë Shkencore Ndërkombëtare “Gjuhësi, letërsi dhe kulturë”, ICLLC 2017 e Kolegjit AAB

Press Lipjani

Lirak Çelaj përmendet si kandidat për Kryetar të Prishtinës në tubimin e PDK-së

lipjanipress
Skip to toolbar