LipjaniPress

Fshati Smallush mbështetë programin e Lëvizjes Vetëvendosje! dhe Selatin Retkocerin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Në fshatin Smallushë kandidati për kryetar i komunës z. Selatin Retkoceri shpalosi programin qeverisës katërvjeçar për Lipjanin. Banorët e fshatit Smallushë të pranishëm në numër të madh i dhanë mbështetje konceptit tonë të drejtë dhe kryetarit Retkoceri.
Pjesëmarraja e madhe e banorëve të Smallushës në tubimin parazgjedhor të Lëvizjes VETËVENDOSJE! ishte tregues I qartë se Lëvizja VETËVENDOSJE! dhe Selatin Retkoceri si kandidat për kryetar të komunës është alternativa e vetme në zgjedhjet e 22 tetorit, i cili mëshiron në plotëni edhe nevojat e kërkesat e qytetarëve, por edhe përkushtimin e tij në ofrimin e një qeverisje të drejtë, profesionale, transparente e zhvillimore./LipjaniPress.com/

/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Organizata VoRAE përmes qendrës për Arsim mbështetës në shkollën “ Ismail Luma ne Lipjan dhe Zenel Hajdini ne Gadime ” ka organizuar kampanjën “Arsimi ּÇelësi i Suksesit”

lipjanipress

Historiku i fshatit “Shalë:” Komuna Lipjanit

lipjanipress

Njoftim për qytetarët e Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Nikolic dhe Vucic nisin takimin me Mogherinin

lipjanipress

Vjen një informacion për kuponët fiskalë

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të gjithë qytetarët e lipjanit të jenë pjesëmarrës në protestën gjithëpopullore me 28.11.2017

lipjanipress

Azem Syla mund të gjykohet edhe në Zvicër

lipjanipress

Hoti e O’Connell lavdërojnë procesin e emërimit të Berishës në krye të Doganës [video]

lipjanipress

Policia në autobus të ‘Plisave’ gjeti 33 shishe me koktej molotovi

lipjanipress

Gjatë fundjavës në Shkup 23 aksidente, një i lënduar rëndë disa veta më lehtë

lipjanipress

Incidente gjatë takimit elektoral të Le Pen, sulmohet një deputet

lipjanipress

Kush është grupi që ka vendosur “t’i vrasë tradhtarët”?

lipjanipress
Skip to toolbar