LipjaniPress

Ftesë për Propozime (FP) për përzgjedhjen e Ndërtesave shumëbanesore në bashkëpronësi

Lipjani

Projekt i financuar nga Banka Botërore:

Afati i fundit për t’iu përgjigjur kësaj ftese për Propozime është 22 Nëntor 2017 deri në orën 16:00.

Dokumentacioni dorëzohet në një kopje të shtypur, në arkivën e Komunës/për Drejtorinë e Shërbimeve
publike, në adresën: Rr.Shqipëria, Lipjan

Krijimi i Shoqatave të Pronarëve (SHP-ve)
të ndërtesave të banimit në bashkëpronësi

(RFP No.: KEEREP/2B2/ 2016

per me shum kliko ne linkun me posht
https://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/Ftesa-per-propozime-pe-NBB_Lipjan.pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Buja: Qeveria e re PDK – AAK – Nisma

lipjanipress

OPERACIONET NË ZEMËR NË KOHË PANDEMIE

lipjanipress

TAKIM I SEKRETARIATIT TË GRUAS AKTIVISTE TË LËVIZJES VETËVENDOSJE NË LIPJAN

lipjanipress

Xhevat Shyqeri Berisha:Vota e shpresës, është vota për Kryetarin Kampion

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Mentor Vishesella: padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Kryetari Ahmeti uron semimaturantët

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës ditëve në vijim

lipjanipress

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro, KQZ aprovon buxhetin

lipjanipress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress
Skip to toolbar