LipjaniPress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

Lajme Lipjani

Kandidati per Deputet nga rradhet e AAK-se Dr. Fitim Selimi takoi qytetaret e Gadimes. Ne kete tubim mobilizues per zgjedhjet e 11 Qershorit, qytetaret e Gadimes shprehen bindjen e thelle ne fitoren e Koalicionit te Lirise ne krye me z. Ramush Haradinaj. Fitorja me 11 Qershor do te jete edhe me e madhe me Deputetin e ardhshem te Kuvendit te Kosoves Dr. Fitim Selimi./LipjaniPress.com//
Koalicioni PAN 12
Dr. Fitim Selimi

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

LAVDI PËR JETËN DHE VEPRËN E ISMET ASLLANIT (KOMANDAT PRAPASHTICA).

lipjanipress

Veseli deputetëve: Punoni më shpejt

lipjanipress

Uragani Harvey, vogëlushja e humbur shpëtohet nga kalimtari (Video)

lipjanipress

Në këto vende nuk do të ketë rrymë gjatë ditëve të ardhshme

lipjanipress

Sindikata e Doganës e shqetësuar për sulmin ndaj oficerëve doganorë në Vushtrri

lipjanipress

Struga me Ziadin Selën

lipjanipress

Atentatorët deshën të iknin drejt Zvicrës pasi plagosën Vllasin

lipjanipress

Çfarë premtuan deri tash partitë politike që po e kërkojnë votën?

lipjanipress

URGJENTE: VETERANI I UÇK-së Sabedin Agushi është në gjendtje kritike në QKUK kërkohet gjak Grupi 0 Negativ

lipjanipress

Aksidentohet për vdekje motoristi shqiptar në Zvicër

lipjanipress

Dosje e FDH-së si i fshihte Serbia krimet në Kosovë

lipjanipress

Këta janë emrat e bashkëpunëtorëve të Shukri Bujës që akuzohen për keqpërdorime me prona

lipjanipress
Skip to toolbar