LipjaniPress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

Lajme Lipjani

Kandidati per Deputet nga rradhet e AAK-se Dr. Fitim Selimi takoi qytetaret e Gadimes. Ne kete tubim mobilizues per zgjedhjet e 11 Qershorit, qytetaret e Gadimes shprehen bindjen e thelle ne fitoren e Koalicionit te Lirise ne krye me z. Ramush Haradinaj. Fitorja me 11 Qershor do te jete edhe me e madhe me Deputetin e ardhshem te Kuvendit te Kosoves Dr. Fitim Selimi./LipjaniPress.com//
Koalicioni PAN 12
Dr. Fitim Selimi

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Ku mbeti lista e gjat e kriminelve serb që morën pjes në masakrat dhe dhunimet e shkaktuara në Kosovë

lipjanipress

Rakiq viziton Qeverinë e Kosovës

lipjanipress

Rrëfimi i shtatzënës shqiptare që i shpëtoi sulmit në Stokholm

Press Lipjani

Ardian Gjini kandidat për kryetar të Gjakovës

lipjanipress

Familja Misini, mbështetë Forcën për Ndryshim në krye me Ismet Hajrullahun

lipjanipress

PDAK-Lipjan, Bajram Gashi bartës i listës.

lipjanipress

Zaev edhe më tutje nuk guxon të flasë për të drejtat e shqiptarëve

lipjanipress

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

LDK fillon t’i bojkotoj seriozisht seancat, nuk e voton marrëveshjen e IPA-s

lipjanipress

Suspendohet gjykatësja Safete Tolaj

lipjanipress

Thaçi: Progresi nëntëvjeçar i Kosovës është vlerësuar nga Trump dhe liderët europianë (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar