LipjaniPress

Gëzohuni, nesër moti do të jetë fantastik

Lajme

Të mërkurën në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira të cilat vende-vende mund të sjellin reshje shiu dhe shkarkime rrufesh bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.
Nga dita e enjte do të ketë kthjellime dhe intervale më të gjata me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-10 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-25gradë Celsius. Do të fryjë erë nga veriu dhe verilindja me shpejtësi deri 11m/s.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Donacion të rëndësishëm nga Gjermania Policis së Kosovës

lipjanipress

Tetova ik: Tifozët e Ulpianës kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të trajnerit

Granit

Çfarë më mësoi Sllobodan Millosheviqi për Donald Trumpin

lipjanipress

Kocijancic tregon se për çfarë do të bisedohet në Bruksel

lipjanipress

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

lipjanipress

Publikohen fotografitë e ushtarëve të vrarë sirianë nga sulmët ajrore të SHBA’së (FOTO)

lipjanipress

Serbia rekruton 500 ushtarë më shumë pas tensioneve me Kosovën

lipjanipress

Vuciq: Mustafa s`më kthen përgjigje, me Kosovën do bëj atë që e ka bërë Titoja

lipjanipress

Mustafa kërcënon deputetët e LDK’së: Ata që s’e votojnë demarkacionin s’kanë vend në parti (Video)

lipjanipress

Shqipe Pantina jep dorëheqje

lipjanipress

Mandati për Qeverinë: Ivanov nesër nis konsultimet me partitë politike

lipjanipress
Skip to toolbar