LipjaniPress

Gëzuar 8 Marsi të gjitha Nënave

Lipjani Op/Ed

O më të shtrenjëtat nëna, ju burime të pashterrshme, dashurie, o ju që kurr nuk lodheni e nuk kërkoni asgjë, urime të vetmen ditë prej sa ka viti e që festohet enkas për ju./Lipjanpress.com//
Urime 8 Marsi për ju o nëna, urime nga thellsia e zemrës e qdo të mirë për ju.
Na falni për lotët që keni derdhur, na falni për netët pa gjumë, na falni për dhimbjet që ju shkaktuam qoftë edhe pa dashje.
Qdo lutje që bëtë për ne u pranoft e qofshi të uruara për jetë e motë se veq nëna lutet pa pushim e pa lodhje./Lipjanpress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress

Njoftim për qytetarët e Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

BUJA AKUZON PROKURORINË SE PO E PENGON TË KANDIDOJË PËR LIPJANIN

lipjanipress

Sot u mbajt takimi i Grupit Joformal për Transparencë në Komunën e Lipjanit

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

“Gëzim Gashi ( Albin Kurti i Ashkalive dhe Egjiptianve)”

lipjanipress

Ish antari i VV, studenti nga Dardana paralajmëron parti të re polike, themelimin e 1 Levizje

lipjanipress

Kosovari që plagosi 9 persona me sopatë (Video)

lipjanipress

Rruga apo Laminati që u ndërtua nga Ministria e Pal Lekaj

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress

Fluturimi i Valon Sylës në kazan !… SHKRUAN : Bekim Brestovci

lipjanipress
Skip to toolbar