Lipjanipress

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

Lajme

Një autobus është përfshirë nga flakët në fshatin Osek Hile të Gjakovës.
Policia ka bërë të ditur se zjarri është lokalizuar, ndërsa sipas viktimës deri te zjarri ka ardhur nga një defekt në elektrik.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa vlera e dëmit të shkaktuar sipas viktimës është rreth 15.000 euro

Facebook Comments

Related posts

Ish –Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Çka po ndodh, blindohet Moska me trupa, raketa dhe avionë

lipjanipress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli