Lipjanipress

Gjendet i vdekur një kumanovar në rrugë

Lajme

Është gjetur pasditen e sotme një 74-vjeçar, i identifikuar nga policia me inicialet S.I., i vdekur në trotuar në rrugën “JNA” në Kumanovë.

Rastin në polici e ka paraqitur mjeku i Ndihmës së Shpejtë, i cili ka konstatuar vdekjen në vendngjarje.

Sipas informatave të para, S.I me librezë shëndetësore ishte nisur për te mjeku, por rrugës është rrëzuar dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Policia e Kumanovës konsideron se bëhet fjalë për vdekje natyrore.

Facebook Comments

Related posts

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Urimi i veçantë i kryetarit legjendar

lipjanipress

Shpend Maxhuni intervistohet për dëbimin e gulenistëve nga Kosova

Rexhep Isufi
Albanian
Kalo te paneli