Lipjanipress

Gjilan: Merr para ryshfet, arrestohet nga policia

Lajme

Merr para me ryshfet në Gjilan, arrestohet një i dyshuar Merr para me ryshfet në Gjilan, arrestohet një i dyshuar
Është arrestuar një i dyshuar për marrje ryshfeti në pikën kufitare të Kosovës në Gjilan.

I dyshuari dyshohet se nga viktima mashkull shqiptar kishte kërkuar 20 euro ryshfet, ndërsa viktima i kishte dhënë 20 CHF (franga zvicerane).

Njësitet policore në vendin e ngjarjes, tek i dyshuari ka gjetur dhe konfiskuar në kartëmonedhë prej 20ChF që dyshohet se i dyshuari e kishte marrë nga viktima.

Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt./I

Facebook Comments

Related posts

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress

Aeroplanët luftarakë të Izraelit e sulmojnë Rripin e Gazës

lipjanipress

Kjo është deklarata e Erion Gashit pas kthimit në shtëpi (VIDEO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli