LipjaniPress

Gllavica përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Gllavica edhepse e vogël për nga numri i banorëve, i dha mbështetje të fuqishme kandidatit për Kryetar të Lipjanit
Dr. Fitim Selimi.

Kryetari Fitim Selimi më bashkëpunëtorë shpalosi programin zgjedhor për Lipjanin në të cilin Gllavica zë një vënd të rëndësishëm dhë është prioritet i qeverisjes së ardhshme të
Dr. Fitim Selimit.
Qytetarët e Gllavicës u zotuan që Fitim Selimi do të jetë Kryetar i Lipjanit dhe Ermal Gashi do të jetë përfaqësuesi i tyre në Kuvendin Komunal të Lipjanit./LipjaniPress.com//
Sektori per Informim dhe Marredhenie me Publikun
AAK Dega ne Lipjan

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Lipjan: PDK- mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

PDK dega në Lipjan ,mbajti takim në qytetin e Lipjanit

lipjanipress

Profili i Haradinajt, merr postin që e kërkoi për 13 vjet: Tash le ta tregojë veten

lipjanipress

Fillon sot gjysmëvjetori i dytë në shkollat e Maqedonisë

lipjanipress

Kontingjenti i KFOR-it Italian dhuron donacion për klinikat e QKU-së, në vlerë 70 mijë euro

lipjanipress

Selim Pacolli, AKR, Prishtinë. Foto: Atdhe Mulla 3 Mijë Euro Gjobë Selim Pacollit për Vozitjen e Kamionit të ‘Pastrimit’

lipjanipress

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke (foto)

lipjanipress

BE kundër pezullimit të dialogut: Nuk kontribuon në normalizim të marrëdhënieve Kosovë-Serbi

lipjanipress

EU observer: Hashim Thaçi dhe Daut Haradinaj pritet të akuzohen nga Gjykata Speciale

lipjanipress

Google Maps Ndertesa Swastika,

lipjanipress

Vajza filloi të bërtiste, kur nëna e saj i pa dorën u shokua (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar