Lipjanipress

Goditet në kokë me shufër hekuri një 12-vjeçar nga Shkupi

Lajme

Një fëmijë i moshës dymbëdhjetë vjeçare natën e kaluar në Shkup është sulmuar dhe është goditur me shufër metalike në kokë, ka bërë të ditur policia.

Siç thuhet në njoftimin e policisë, përderisa i riu ka qenë duke lëvizur me shokët e tij, është sulmuar fizikisht nga disa persona tjerë të mitur, ndërsa njëri prej tyre ka goditur në kokë me shufër hekuri.

Ai me urgjencë është dërguar në Qendrën Klinike në Shkup ku janë konstatuar lëndime të lehta, ndërsa policia po ndërmerr masa për zbardhjen e plotë të rastit.k-sot

Facebook Comments

Related posts

Vuçiq një ditë para takimit në Bruksel thotë se nuk iu beson shqiptarëve

lipjanipress

Ushtronte dhunë mbi anëtarët e familjes, arrestohet një person në Suharek

lipjanipress

Mediat ndërkombëtare: Vrasja e Ivanoviq mund të shkaktojë trazira në Kosovë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli