LipjaniPress

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan.(Video+Foto)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan. Koha për ndryshim me kryetarin z.Heset Sahiti.
Voto Nisma, voto 31.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Aksident tragjik në Lluzhan të Podujevës, vdes një fëmijë (FOTO)

lipjanipress

40,000.00 euro për ndërtimin e trotuarit dhe ndriçimit publik në fshatin Bujari

lipjanipress

Sa prej premtimeve i realizuan kryetarët e Shtimes e të Lipjanit

lipjanipress

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

Mustafa e Vuçiq në Bruksel do të diskutojnë për zbatimin e marrëveshjeve

lipjanipress

Kjo është pasuria dhe kursimet e Avdullah Hotit, kandidat për kryeministër i LDK-së

lipjanipress

Thaçi e Mustafa nisin takimin me Mogherinin

lipjanipress

Dita e verifikimit të fakteve, Kolegji AAB dhe Kallxo.com organizuan ligjëratë speciale për studentët e gazetarisë

Press Lipjani

ATK në janar mbylli 22 lokale të lojërave të fatit (FOTO)

lipjanipress

Përplasja frontale me kamionë: Ati dhe fëmija vdesin në aksident në B 462 në Dunningen të Gjermanis

lipjanipress

Organizata Gjermane ASB ,në bashkëpunim me Komunën e Lipjanit, ka shpërnda pajisje bujqësore për 15 familje

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress
Skip to toolbar