LipjaniPress

Hapja Zyrtare e Fushatës nga LDK-Lipjan bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

Lajme Lipjani

Sot më 21 shtator 2017, do të bëhet hapja zyrtare e fushatës nga LDK-Lipjan ku do të prezentohet Kandidati Imri Ahmeti dhe kandidatët për Asamblen Komunale./LipjaniPress.com//
Hapja e fushatës bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

Ju mirëpresim!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Grupi i Kumanovës dënohet me 746 vjet burg

lipjanipress

Reshitaj tregon planet për luftimin e ndotjes së ambientit

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress

SHBA’ja burgos djalin e deputetit rus, reagon keq Rusia

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës Topliçan -Grackë

lipjanipress

Oficeri i policisë ia përplas hajnit kokën për makine (Video +16)

lipjanipress

Zëvendësdrejtori i AKI-së s’shkon për të raportuar para Komisionit për gylenistët

lipjanipress

Stojanoviq: Serbët nga Kosova e përkrahin Aleksandar Vuçiqin për President të Serbisë

lipjanipress

Pse e armatosi Rusia Serbinë 1 muaj para tensioneve me Kosovën?

lipjanipress

Komunikat :Partia e Ashkalive për Integrim Dega-Lipjan

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

Zyrtari i EULEX’it: Sistemi i drejtësisë të jetë llogaridhënës kur bën gabime

lipjanipress
Skip to toolbar