LipjaniPress

Hapja Zyrtare e Fushatës nga LDK-Lipjan bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

Lajme Lipjani

Sot më 21 shtator 2017, do të bëhet hapja zyrtare e fushatës nga LDK-Lipjan ku do të prezentohet Kandidati Imri Ahmeti dhe kandidatët për Asamblen Komunale./LipjaniPress.com//
Hapja e fushatës bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

Ju mirëpresim!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Thaçi e Mustafa nisin takimin me Mogherinin

lipjanipress

Vucic:Nga Sarajeva për autoritetet në Prishtinë: goditja e një stilolapsi nuk mund të rrëmben asgjë

lipjanipress

92 të vdekur nga rrëshqitjet e dheut në Kolumbi

lipjanipress

Për herë të dytë dështon aprovimi i pikave të rendit të ditës në mbledhjen e Kuvendit të komunës të Lipjanit

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Gjermania numër rekord vendesh të lira pune

lipjanipress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

U mbajt Kuvendi i Punës së Lidhjes Demokratike të Kosovës Dega në Lipjan.

lipjanipress

Franca vë në shënjestër grupet kriminale shqiptare ne qytetin Bourg-en-Bresse(FOTO)

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress
Skip to toolbar