LipjaniPress

Hasan S Zeneli: Bashkëluftëtarë i “Zahir Pajazitit” Disa vargje Për PDK-në

Lipjani Op/Ed

Edhe të më bëhesh, urë mbi lum, nuk kaloj mbi “TY”
Edhe llokum t’më bëhesh, s’të ha për mëngjez!!!
Edhe sheqer t’më bëhesh , kafesë nuk ja qes!
Edhe paratë e botës t’mi japni-ju pshurri n’to!
Edhe barë shërues t’më bëheni se s’ju pi!
Edhe nëse më duhet gjak, kur t’gjindem n’rrezik jete-gjakun tuaj
se pranoj!!!
Ky ësht Për PDK-në qëndrimi im !
Vdekje klanit PRONTO!
Mendoni mire për të gjitha intrigat që ikan bër PDK dhe Partit në pushtet deri tani dhe jepni mundësi partive të reja./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje – Qendra në Lipjan z. Selatin Retkoceri, me bashkëpunëtorët vizituan Krojmirin, Shalen, dhe Kleçken:

lipjanipress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

lipjanipress

Njëqind e dyzetë vjetë nga Shpërngulja e Shqiptarëve nga Trojet e Tyre Etnike

lipjanipress

VAZHDON MOBILIZIMI I LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Gadime më 22.04.2017 me inciativen e kryetarit të nën degës PDAK-së Gadime Afrim Limani dhe Maliq Danqit në përkrahje të nënkryetarit të komunitetev në lipjan z.Sefer Tasholli është bër pastrimi i një depoje ilegale të mbeturinave.(FOTO)

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

lipjanipress

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nderon kampionin olimpik në mundje Shaban Tërstena

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet e ndërtimit shtratit të lumit në fshatin Banullë

lipjanipress

Azilkërkuesit në Kosovë me apartamente banimi

lipjanipress

Dega e PDK-së në Lipjan sqaron qytetarët lipjanas me të vërtetën rreth aderimit të z.Idriz Maliqi në PDK

lipjanipress

Edhe Lipjani pa balotazh: Kandidati i LDK’së merr 56 për qind

lipjanipress
Skip to toolbar