Lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

Rozë

Kim Kardashian ka vendosur të kalojë pak kohe në një qendër të njerëzve me aftësi të kufizuar gjatë vizitës së saj të fundit në Dubai.

Por duket se kjo vizitë ka sjellë disa telashe pasi kjo qendër është nën hetim për mosmarrjen e një aprovimi të mëparshëm për vizitën e Kim.

36-vjeçarja ka bërë një ndalesë në “Rashid Center for the Disabled” më 16 janar. Në disa postime të publikuara në rrjetet sociale, ajo është parë teksa argëtohet me disa fëmijë duke marrë pjesë nëpër aktivitete me fëmijët, të cilët mbanin veshur bluza me fytyrën e Kim, shkruan Top Channel.

Sipas gazetës “Emarat Al Youm”, hetimi është fokusuar në mënyrën se si Kim është lejuar të jetë e pranishme në këtë qendër pa marrë një lejë nga qeveria.

Facebook Comments

Related posts

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli