LipjaniPress

Hoxha: Askush s’ka informata për arrestimet e Speciales (Video)

Lajme

Ministrja e Drejtësisë Dhurata Hoxha ka deklaruar se askush nuk posedon informata se kur do të nisin arrestimet që do vijnë nga Gjykata Speciale.

Hoxha në emisionin “Politikë” ka theksuar se Ministria e Drejtësisë nuk ka asnjë kompetencë rreth procesit të hetimit të kësaj Gjykate dhe nuk ka askush tjetër,ngase ky proces është i pavarur.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Hoxhaj: Jemi të shqetësuar me armatosjen e Serbisë

lipjanipress

Anija kozmike arrin në Gjithësi

lipjanipress

Komisioni i angazhuar për matjen e territorit – “Ndodh që nuk e bëjmë matjen”

lipjanipress

Osmani: Kur thosha se PDK-ja nuk i respekton marrëveshjet, në LDK shanin e bërtisnin

lipjanipress

Goditet organizata terroriste “Syri i Popullit”, arrestohen 5 persona

lipjanipress

Vuçiqi porosit BE-në: Mos na predikoni më për shtetin e së drejtës

lipjanipress

8 janari u lind shkrimtari Anton Pashku

lipjanipress

Malaria e re e shfaqur në Azi paraqet kërcënim për botën

lipjanipress

Nuk ndryshon mënyra e votimit për mërgimtarët

lipjanipress

Kërkohet ndihmë për shërim jashtë vendit për vëllezërit nga Gjilani

lipjanipress

KOSOVËS DHE QYTETARËVE TÊ SAJ NUK I DUHET NJË QEVERI E VARUR NGA LISTA SERBE

Granit

SHBA vret me dron 3 pjesëtarë të Al-Kaidës

lipjanipress
Skip to toolbar