LipjaniPress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti ka uruar gjithë besimtarët islam muajin e shenjët të Ramazanit

Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, i ka uruar permes rrjetit social facebook të gjithë besimtarët musliman për muajin e shenjtë të Ramazanit.
Të nderuar qytetarë të besimit Islam,më lejoni që në emër timin, në emër të institucioneve të Komunës të ju uroj fillimin e muajit të SHENJËT të RAMAZANIT.
Urojë që vlerat e humanitetit, solidaritetit, paqes dhe ndershmërisë, të thelloj dhe më tepër ndjenjën e respektit të ndërsjellët në mes të njerëzve.
Agjëruesëve të Ramazanit uroj Agjërim të lehtë dhe të pranuar nga Zoti!
Zoti ju bekoftë ju dhe familjet e juaja!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

lipjanipress

AKR-Dega në Lipjan, Sabit Pacolli me bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurorë lulesh te lapidari i heroit të kombit, Ismet Asllani,

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

Koloneli Daniele Bajata me bashkëpunëtor nga KFORI, vizituan Xhaminë Mulla Sherif Ahmeti Lipjan.

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Investohet në Lipjan 385,000.00€ për ndërtimin dhe funskionalizimin e Zonës Ekonomike në Kërqevë(FOTO)

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress

Dita e verifikimit të fakteve, Kolegji AAB dhe Kallxo.com organizuan ligjëratë speciale për studentët e gazetarisë

Press Lipjani

Reagon Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan

lipjanipress

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress

Me rastin e 7 marsit edhe i pari i AKR-s në Lipjan Sabit Pacolli shpreh urimet per – Ditën e Mësuesit

lipjanipress
Skip to toolbar