LipjaniPress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

Lajme Lipjani

FOTOLAJM/
I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në vazhdimin e projektit në ndërtimin e trotuarëve në fshatin Llugaxhi si dhe rregullimin e ndriçimit publik./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Reçica jep një lajm të rëndësishëm për punëkërkuesit

lipjanipress

Ramiz Kelmendi ‘godet’ Shpend Ahmetin: Duaje tënden me jahte, vodka ruse e përcjellëset e Serbisë

lipjanipress

Nisma: Vazhdimi i dialogut është vetëm në interes të Serbisë

lipjanipress

Procesi gjyqësor vazhdon kundër të akuzuarve për puç në Mal të Zi

lipjanipress

Vajza e Xhemajl Mustafës shpreson që Specialja ta zbardhë vrasjen e babait të saj

lipjanipress

Njoftim: Gruaja Demokratike e Kosovës dega në Lipjan

lipjanipress

Labinot Tahiri vjen me një tjetër paralajmërim

lipjanipress

Reshitaj tregon planet për luftimin e ndotjes së ambientit

lipjanipress

Kosova propozon në Mal të Zi mbajtjen e mbledhjes së përbashkët të dy Qeverive

lipjanipress

Thaçi e çon përpara planin për ushtrinë, merr mbështetjen e grupit 6 plus

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress
Skip to toolbar