LipjaniPress

I ri në moshë por i suksesshëm, biznesmeni lipjanas ka disa këshilla për të dhënë

Lajme

Ai është i ri në moshë, por, gjithmonë ka pasur ambicie të qarta.

Fjala është për biznesmenin e ri, Fadil Sopa, i cili po rrit çdo ditë e më shumë biznesin e tij.

Por, krahas kësaj, duke qenë se është kaq i arritur në karrierë, Sopa ka dhënë një shembull të një biznesmeni model se si vlersohet puna dhe saktifica e çdo puntorit duke drekuar së bashku me ta.

Ai në një shënim ne faqen e tij zyrtare, Sopa falenderuar secilin punëtor për kontrubin e tyre në biznesin që ai e drejton.

« Dreka e përbashkët me stafin e regjistrimit 2022.
Faleminderit për secilin punëtor që japin mundë dhe kontribut për firmën tonë, vazhdojmë së bashku.
Na priftë e mbara.
7 Vëllezërit Center.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Video ekskluzive nga momenti i të shtënave në Pejë

lipjanipress

Molliqaj: Jap dorëheqje nëse del ndonjë lidhje mes VV-së dhe Devollëve

lipjanipress

Kusari e Sejdiu kërkojnë Komision Hetimi Parlamentar për Politizim të Bordeve dhe Pozitave të Larta

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Agjenti serb: Haradinaj s’u arrestua për krime lufte, prapa tij qëndrojnë njerëz të CIA’s dhe NATO’s (Video)

lipjanipress

8 janari u lind shkrimtari Anton Pashku

lipjanipress

Gjenerali amerikan: Mund të nis lufta në Europë

lipjanipress

Zeka: PDK’ja ka elektorat të qëndrueshëm

lipjanipress

Amerikanët: Votuam për Trump, por s’duam që muri me Meksikën të ndërtohet

lipjanipress

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

Demantohet keq Isa Mustafa, ja sa qytetarë i punësoi Qeveria e tij në të vërtetë

lipjanipress

Gjykata kthen taksistët e dëbuar në Aeroportin e Prishtinës

lipjanipress
Skip to toolbar