LipjaniPress

I shpëton rrëmbimit duke kërcyer nga bagazhi i makinës në lëvizje (Video)

Lajme

Një grua i ka shpëtuar një rrëmbimi të dyshuar duke dalë nga bagazhi i një makine në lëvizje.
Kamerat e sigurisë e kanë kapur momentin kur gruaja e hap bagazhin dhe kërcen duke rënë në tokë në Alabama, transmeton Express.

Policia dyshon se bëhet fjalë për rrëmbim dhe është në ndjekje të të dyshuarit.

https://www.facebook.com/ABCNews/videos/10155518797938812/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

Letër e hapur për Thaçin: President, nise plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale

lipjanipress

S.Pacolli: Urime 9 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

DETAJET e ngjarjes tronditëse në Fier, çfarë ndodhi me nxënësen e Dizajnit

Press Lipjani

Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht

lipjanipress

Shpërthim në një banes në Londër

lipjanipress

Jashari i fut në listë për vrasje edhe Mustafën, Veselin e Thaçin etj.. (VIDEO)

lipjanipress

Deputeti i PS-së vizitë në familjen e Klement Balilit, ja çfarë thotë për “Eskobarin e Ballkanit

lipjanipress

Eksperti i spiunazhit: Daullet e luftës po bien në Kosovë dhe në Bosnje

lipjanipress

Fushata Zgjedhore për Zgjedhjet e 11 Qershorit 2017, po merr dimensione të reja zhvillimi nëpër komuna të Kosovës. Të enjëten koalicioni LDK-AKR-A, ka mbajtur konventën Zgjedhore me anëtarët dhe simpatizuesit e këtyre subjekteve politike.

lipjanipress

Acari lë gropa me përmasa shqetësuese në Rrugën e Kombit

lipjanipress

Edhe Lipjani pa balotazh: Kandidati i LDK’së merr 56 për qind

lipjanipress
Skip to toolbar