LipjaniPress

IKU KORREKTORI I FUTBOLLIT KOSOVAR

Op/Ed

E themeloi emisionin 2 me 1. Ora 22:30 e së dielës për shumë vjet me radhë për shumëkë ishte rezervim kohe për atë që do të shfaqte Agimi.

Por, jo vetëm që po realizonte emisionin më të shikuar sportiv, por edhe jepte kontribut të çmueshëm në avancimin e futbollit.

Analizat mbi organizimin e dobët të ndonjë ndeshje, mbi dhunën e shfaqur në stadiume dhe përfundimisht me analizën mbi referimin, Agimi, ishte një korrektor i papërsëritshëm i futbollit kosovar.

Agim! Prehu në paqe kolegu ynë! Ke vdekur vetëm fizikisht, ndërsa 2 me 1 dhe emri yt aq sportiv do të rrojë gjatë.
Ngushëllime familjes!…

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mirsad Tahiri:Kultura dhe vlera e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Ku mbet gjaku, A mjafton kjo?.

lipjanipress

Astrit Fazliu: I Thirrur vet kampion me taksapagues të qytetarëve të Lipjanit.

lipjanipress

Kryeministër z.Ramush Haradinaj zëvendëskryeminister z.Fatmir Limaj shikoje këtë Çlirimtarin është nga Llapushniku Malush Gashin bashkëluftetarë i joni

lipjanipress

Xhevat Shyqeri Berisha:Vota e shpresës, është vota për Kryetarin Kampion

lipjanipress

QEVERIA KOSOVËS TA ZGJIDH ÇËSHTJEN E DEMARKACIONIT OSE TË KËRKOJ FALJE QYTETARËVE DHE TË JEP DORËHEQJE.

lipjanipress

SHPEND AHMETI DJE U SHFAQ REAL

lipjanipress

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress

Ardian Nokaj: Darka e Fundit

lipjanipress

Si do të ndryshonte pozita e komunitetit Ashkali në rastë të qeverisjes nga LVV

lipjanipress

Ymer Troshupa: Poezi Dëshmitarit të Lirisë.

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Urime Një Vjetori i Emisionit Zëri i Ashkalinjëve në valet e programit të dytë në Radio Kosova.

lipjanipress
Skip to toolbar