LipjaniPress

IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me këshillin evropian KE për të drejtat e minoriteteve

Lajme Lipjani
Sot ne Swiss Diamonds IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me kshillin europian KE për të drejtat e minoriteteve
Ai tregon se lipjani ka nje nënkryetar për komunitete dhe se ndjehet krenar me punën që bën nënkryetari Lulzim Qerimi
z.Ahmeti gjithëashtu thotë se eshte i gatshem qdo herë të bashkpunoj s’bashku me nënkryetatin për komunitete Lulzim Qerimi dhe minoritetet për të mirën e tyre në bashkupim me Kshillin Evropian
Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lladrovci i ofron pozitë të lartë Xhavit Drenorit

lipjanipress

Thaçi fton për “dekriminalizim të partive politike”

lipjanipress

​Paratë e humbura në polici, kërkohet pronari

lipjanipress

Shpërthen një bombë në qendër të Beogradit, dridhet i gjithë qyteti (Foto dhe Video)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Bashkë me Lavdimin, është vrarë edhe vëllai i Ridvan Haqifit, Bilalli

lipjanipress

Vetëvendosje u shkon tek dyert qytetarëve për t’i thirrur për protestën e nesërme

lipjanipress

Gazeta Metro: Vritet Lavdrim Muhaxheri

lipjanipress

Veprimtaria Shkencore e Prof.Dr.Vehbi Imeri,doctor i Shkecave të Ekonomisë dhe kandidat për deputet në Kuvendin e Republikës të Kosovës

lipjanipress

Harrojeni Gjermaninë, ky vend hapi rrugën për punësim dhe “letra”, ja si mund t’i merrni shumë lehtë

lipjanipress

Jakup Krasniqi:NË NËNTËMBËDHJETË VJETORIN E FLIJIMIT BIBLIK PËR LIRI (Foto)

lipjanipress

Një tjetër virus do të godasë Botën? Kina lëshon alarmin

lipjanipress
Skip to toolbar