LipjaniPress

IMRI AHMETI: QYTETARËT PËRMES VENDIMMARRJES NDIKOJNË NË ZHVILLIM

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Edhe kandidati i LDK-së, për kryetar të Lipjanit Imri Ahmeti ka ushtruar të drejtën e tij kushtetuese ku ka votuar në shkollën fillore ‘7 Marsi’ në fshatin Potuovc.

Ai ka ftuar qytetarët që të dalin të votojnë, duk thënë se përmes të drejtës së vendimmarrjes do të ndikojnë shumë në procesin e ardhshëm të zhvillimit të shoqërisë.

Ahmeti gjatë procesit të votimit ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lista Srpska nuk do ta japë miratimin për formimin e ushtrisë

lipjanipress

Flakadon Gani Banushi: kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress

Çfarë më mësoi Sllobodan Millosheviqi për Donald Trumpin

lipjanipress

PDK dhe LDK flasin për emrat e mundshëm për garën e Prishtinës

lipjanipress

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

Nesër në Mitrovicë nisin gërmimet për varrezë të dyshuara masive

lipjanipress

Astrit Haraqija: Kur ka bo ushtri Ibrahim Rugova e LDK’ja ju nuk keni qenë në Kosovë (Hahahahaha)

lipjanipress

Pamje 3D të strukturës së sheshit që po ndërtohet në Veri (Video)

lipjanipress

Territori i Kosovës do të matet nga zyrat me dokumente kadastrale

lipjanipress

Veton Surroi tallet me vendimin e Qeverisë për t’ia dhënë paratë e sigurimeve veteranëve

lipjanipress

KEK’u e hedh topin te KEDS’i për mungesën e rrymës

lipjanipress

E dhimbshme, shikojeni se si i moshuari rrokulliset në shkallët lëvizëse (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar