LipjaniPress

IMRI AHMETI: QYTETARËT PËRMES VENDIMMARRJES NDIKOJNË NË ZHVILLIM

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Edhe kandidati i LDK-së, për kryetar të Lipjanit Imri Ahmeti ka ushtruar të drejtën e tij kushtetuese ku ka votuar në shkollën fillore ‘7 Marsi’ në fshatin Potuovc.

Ai ka ftuar qytetarët që të dalin të votojnë, duk thënë se përmes të drejtës së vendimmarrjes do të ndikojnë shumë në procesin e ardhshëm të zhvillimit të shoqërisë.

Ahmeti gjatë procesit të votimit ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

“Murtaja e bardhë” në Serbi, çdo vit një qytet më pak

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagim në komunikatën e VV

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Bashkëluftëtarë i “Zahir Pajazitit” Disa vargje Për PDK-në

lipjanipress

Këta janë kandidatët për Kryeministër nga katër partitë më të mëdha

lipjanipress

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress

Hoxhaj në Kroaci: Së bashku të pamundësojmë rikthimin e dominimit serb

lipjanipress

Intelektuali Agim Bahtiri godet komandantët

lipjanipress

Nikolic dhe Vucic nisin takimin me Mogherinin

lipjanipress

Kuvendi Komunal miraton buxhetin për vitin 2019-2021

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

Skandali me mishin e prishur, mësohet sa kilogram kanë hyrë për një vit nga Belgjika në Kosovë

lipjanipress
Skip to toolbar