LipjaniPress

Ish – anëtari i VV’së godet Shpend Ahmetin për jahtin: Pse na shisnit moral (Foto)

Lajme

Ish- anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, tash anëtar i PDK-së, Arton Muhaxheri ka drejtuar fjalë të rënda në drejtim të Shpend Ahmetit

Ai në një shënim në Facebook thotë se I ka rënë pishman, kur kishte kërkuar që edhe Peja, ta kishte një kryetar si Shpend Ahmeti.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rrëfimi i familjes për vdekjen e dyshimtë të punëtorit të Bechtel & Enka

lipjanipress

Deklarata befasuese e Daut Haradinajt për Vlora Çitakun (Video)

lipjanipress

Imami Musliu: Kur i pashë 56 kufomat, s’e besoja se ishte edhe Adem Jashari

lipjanipress

Propaganda e Beogradit: Kosova po përgatit sulm në Veri

lipjanipress

Kongresisti Rohrabacher i shkruan Nikoliqit: Këmbeni territoret me Kosovën (Dokument)

lipjanipress

Britania dërgon qindra ushtarë, tanke dhe armatim të rëndë në kufirin me Rusinë

lipjanipress

Papa Françesku i reagon Trumpit: Nuk je i krishter nëse i përzë refugjatët

lipjanipress

Kryespiuni i Presidentit Thaçi në AKI është person i dyshimtë

lipjanipress

Ku mbeti lista e gjat e kriminelve serb që morën pjes në masakrat dhe dhunimet e shkaktuara në Kosovë

lipjanipress

Një muaj paraburgim për zyrtarin e Qeverisë

lipjanipress

Agani tërhiqet nga gara për deputet shkak i aktakuzës

lipjanipress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

lipjanipress
Skip to toolbar