LipjaniPress

Ja çka thonë të moshuarit për mungesën e WC-ve publike në Prishtinë (VIDEO)

Lajme Lipjani

Shumica e qyteteve të Kosovës, nuk kanë nevojtore publike.

Kjo i bënë qytetarët që të gjejnë alternativa, duke nisur nga shfrytëzimi i lokaleve, hyrjeve të banesave, e besa edhe monumenteve të ndryshme, njofton Klan Kosova.

Detaje sjell Tema e Orës së Fundit, përgatitur nga gazetari Agan Hajdarhoxha.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

Gjykata merr vendim për Milaim Zekën, e lë në arrest shtëpiak

lipjanipress

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

Këshilli komunal i viktimave të dhunës në baza gjinore mban takim pune

lipjanipress

Katër aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje janë liruar nga masa e arrestit shtëpiak respektivisht paraburgimit.

lipjanipress

Aksion i madh policor në Skenderaj: Kapen armë, drogë e para të falsifikuara

lipjanipress

Dorëhiqet kryetari i Preshevës Shqipërim Arifi

lipjanipress

Demostratat studentore të vitit 1981(FOTO)

lipjanipress

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin e Haradinajt të refuzohet

lipjanipress

INTELEKTUALË TË SHUMTË ADEROJNË NË LËVIZJEN VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

lipjanipress
Skip to toolbar