LipjaniPress

Ja ku e kishte kaluar natën 4 vjeçari i humbur në Mramor

Lajme

Fëmija 4 vjecar nga Mramori i cili kishte humbur mbrëmë, gjatë tërë natës kishte qëndruar në një objekt i cili gjendet afër një antene në bjeshkët e Mramorit.

Sipas informacioneve që ka siguruar Indeksonline, 4 vjecari kishte fjetur në këtë objekt dhe me t’u zgjuar në mëngjes ishte nisur për në shtëpi, ku edhe është gjetur nga Forcat e Sigurisë së Kosovës.

Tani vogëlushi Erion Gashi gjendet në shtëpinë e tij, pran familjarëve dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

4 vjecari ka humbur dje rreth orës 17:00, dhe që nga ajo kohë familja, bashkëfshatarët dhe ekipet e Policisë e FSK-së, kanë nisur kërkimin e tij i cili ka rezultuar me gjetjen e tij.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Televizioni publik pritet të bëhet me pagesë

lipjanipress

Kaos komunikacioni në qendër të qytetit në rrugën  Gjergj Fishta.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Hoxhaj viziton Malajzinë, bashkëpunimi ekonomik me interes reciprok

lipjanipress

Çantë e dyshimtë afër shkollës fillore “Elena Gjika”

lipjanipress

Eskalojnë raportet mes Turqisë e Holandës

lipjanipress

Fillon ndërtimi i objektit të ri shkollor në fshatin Rubovc

lipjanipress

Familja e veteranit të luftës Ilir Jasharit bëhët me banesë të re! (VIDEO)

lipjanipress

Fundjavë e nxehtë por prej të hënës ndryshojnë temperaturat

lipjanipress

Reagon Gazmend Abrashi, i përmendur si sekser i Dino Asanajt në Zona Express

lipjanipress

Thaçi: Progresi nëntëvjeçar i Kosovës është vlerësuar nga Trump dhe liderët europianë (Video)

lipjanipress

Festohet 12 Qërshori, Dita e Çlirimit të Komunës së Lipjanit

lipjanipress

U promovua enciklopedia “Bardhësitë e Atdheut

Press Lipjani
Skip to toolbar