Lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

Sport

Juventus ka shënuar fitore ndaj Lazios
Pas humbjes nga Fiorentina, në javën e kaluar, Juventusi iu është rikthyer fitoreve. Lideri i Serie A e ka mposhtur Lazion me rezultat 2:0.

Golat për Bianconerët i kanë realizuar Paulo Dybala (5) dhe Gonzalo Higuain (17), shkruan Express.

Pas kësaj fitore, Juventsi është ngjitur në kupton e 48 pikëve, me një ndeshje më pak të zhvilluar, derisa Lazio ka 40 pikë. /Expres

Facebook Comments

Related posts

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli