LipjaniPress

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

Lajme Lipjani

Si duket ofertat skan të ndalur në këtë postim shihet edhe vetë Kryeparlamentari Kadri Veseli duke ofru ofert Shkumbin Demollit

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Tash për tash s’ka indikacion për zgjedhje të parakohshme, Më i zëshmi për të shkuar në zgjedhje është deputeti i PDK-së Shukri Buja

lipjanipress

Hasani: Demarkacioni nuk po ratifikohet për faj të deputetëve të pozitës

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

Përkujtohet heroi i kombit Ismet H. Asllani në Lipjan.

Press Lipjani

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

lipjanipress

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Përgatitje për luftë? Rusia stërvit edhe fëmijët për të qëlluar me armë (VIDEO)

lipjanipress

Gecaj: Hipokrizia nuk ka kufi (Foto)

lipjanipress

Nisma: Vazhdimi i dialogut është vetëm në interes të Serbisë

lipjanipress

Video shokuese nga një shkollë e Kosovës: Nxënesit shajnë profesorin (Video)

lipjanipress

Sadri Shala, një kryetar i ardhshëm i Lipjanit!…

lipjanipress

Presidenti dhe Kryeministri s’thonë asnjë fjalë për dorëheqjen e Shefit të AKI’së

lipjanipress
Skip to toolbar