LipjaniPress

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

Lajme Lipjani

Si duket ofertat skan të ndalur në këtë postim shihet edhe vetë Kryeparlamentari Kadri Veseli duke ofru ofert Shkumbin Demollit

 

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Pagat e tre personave më të paguar në Kosovë sa të ardhurat e 170 familjeve

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ndër komunat e para me sistem të prokurimit elektronik (Foto)

lipjanipress

GLLOGOVCI DËSHMOJ SE KRYETARI IMRI AHMETI ISHTE DHE DO JETË KRYETARI I LIPJANIT EDHE PËR KATËR VITE

lipjanipress

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë

lipjanipress

Thaçi se përjashton mundësinë që LDK-së t’ia jap mandatarin e dytë!

Granit

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Duhani, shkaktar i 85 për qind të rasteve me kancer në mushkri

lipjanipress

Mbi 100 të vdekur nga ortekët në Afganistan dhe Pakistan (Foto)

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Gjilan: Policia arreston tre persona të dyshuar për fajde

lipjanipress

Partnerizimi i Lipjanit me Kaiserslauternin e Gjermanis n’rrugë të mbarë.

lipjanipress
Skip to toolbar