LipjaniPress

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

Sport

Se Cristiano Ronaldo nuk është në më të mirën e tij u vërtetua edhe në sfidën ndaj Malagas
Katër herë fituesi i Topit te Artë, Cristiano Ronaldo, nuk po arrin ta gjejë formën e mirë, i cili ka zhgënjyer edhe një herë me paraqitjen e tij në “Santiago Bernabeu”, transmeton Gazeta Express.

Në sfidën ndaj Malgas, Ronaldo tregoi se nuk është në më të mirën e tij, duke dështuar në disa raste të mira shënimi, që dikur nuk falte – derisa u vlerësua si lojtari i tretë më i dobët i Real Madridit në këtë ndeshje, pas Benzemas e Marcelos, ky i fundit mori detyrimisht këtë notë pasi u largua në pjesën e parë për shkak të lëndimit.

Ronaldo është shqetësimi kryesor këtë edicion i Zinedine Zidane, i cili shpreson që shumë shpejtë ta shoh në fushë Cristianon e vjetër.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit
Skip to toolbar