LipjaniPress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

World Lajme Lipjani
https://www.facebook.com/Telat.Reqica

KËRKOHEN 10 Mjeshter në Gjermani
Ju sigurojmë kontratën e punës dhe banesen.
Gjitheashtu kërkohen edhe :
▪Moler
▪Pllaka-shtrues
▪Gipser
▪Fasader dhe shumë profesione tjera!
www.facebook.com/Telat.Reqica
Info:+4917670455810 (Whatssapp
www.r-s-innenausbau.de/
*** Ndihmojë-Tregoj Familjarit, vëllaut, shokut, mikut, kusherinit, kojshis!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ilir Tasholli Aderon ne LDK njëri nga drejtorët në qeverisjen aktuale në (AAK)

lipjanipress

Rumunët s’e ndalin protestën

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

lipjanipress

Kështu duket qyteti qe e ndërtoi Pacolli nga zeroja (Foto)

lipjanipress

Kanadaja mbështet fuqishëm SHBA’në për bombardimet

lipjanipress

KQZ: Votuan 43.82 për qind e qytetarëve me të drejtë vote

lipjanipress

Gadime më 22.04.2017 me inciativen e kryetarit të nën degës PDAK-së Gadime Afrim Limani dhe Maliq Danqit në përkrahje të nënkryetarit të komunitetev në lipjan z.Sefer Tasholli është bër pastrimi i një depoje ilegale të mbeturinave.(FOTO)

lipjanipress

Policia në autobus të ‘Plisave’ gjeti 33 shishe me koktej molotovi

lipjanipress

Publicitet me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

lipjanipress

Hajrullahu – ‘Shoqëria civile do të jetë pjesë e kabinetit tim’

lipjanipress

IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me këshillin evropian KE për të drejtat e minoriteteve

Press Lipjani
Skip to toolbar