LipjaniPress

Këshilli komunal i viktimave të dhunës në baza gjinore mban takim pune

Lajme Lipjani

Është mbajtur mbledhja e radhës e Këshillit të viktimave të dhunës në baza gjinore nën kryesimin e kryesueses së këtij këshilli Makfirete Shamolli. Gjatë këtij takimi nga anëtarët e këshillit u diskutua rreth aktiviteteve të cilat janë zhvilluar dhe do të zhvillohen në vazhdimësi si dhe si propozim konkret ka dalur rikonstituimi i anëtarësisë dhe i kryesimit të këtij këshilli.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Njëqind e dyzetë vjetë nga Shpërngulja e Shqiptarëve nga Trojet e Tyre Etnike

lipjanipress

Turqia mban të bllokuar Wikipedia’n

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur një grup studentesh të Kolegjit UBT

lipjanipress

Hapat që duhet ndjekur për t’u regjstruar si votues jashtë Kosovës:

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

lipjanipress

Kuvendi nuk aprovoi rendin e ditës, mbyllet seanca

lipjanipress

Territori i Kosovës do të matet nga zyrat me dokumente kadastrale

lipjanipress

Bie numri i përdoruesve të heroinës, rritet ai i narkotikëve të tjerë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Letër e hapur për Thaçin: President, nise plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

Apel Urgjent Ta Ndihmojm Familjen Hashani (Gadime e Ulët)

lipjanipress
Skip to toolbar