LipjaniPress

Këshilltarët e PDK-së,AAK-së dhe PSDK-së, thërrasin seancë të jashtëzakonshme

Lipjani

PDK-dega në Lipjan
Lipjan, 21 prill 2017
Këshilltarët e PDK-së,AAK-së dhe PSDK-së, thërrasin seancë të jashtëzakonshme
Pas marrjes së njoftimit nga MAPL, Partia Demokratike e Kosovës, dega në Lipjan, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Social-Demokrate e Kosovës, anëtarë të KK-së në Lipjan në përputhje me LVL 03/L-040 neni 44 ,paragrafët 44.1, 44.2, 44.3 është ftuar mbledhje të jashtëzakonshme me të vetmen pikë të rendit të ditës “Votëbesimi i kryesueses së KK -së të Lipjanit. Javën që vjen konform rregullatives dhe afatëve ligjore presim ta mbajmë mbledhjen e KK-së dhe të vazhdojmë me punimet e KK nga ana e Komunës së Lipjanit./Lipjanipress.com//
Sektori për Informim dhe Arkiv!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

lipjanipress

Ardit Isuf Tasholli, ingjinieri i parë i Makinerisë të Energjisë së Ripërtritshme në komunën e Lipjanit

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi disa nga projektekt që janë drejt finalizimit

lipjanipress

Kryetari i FR-AKR-së në Lipjan Bekim Olluri ka takuar të rinjtë e Gllogovcit të Lipjanit

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Komuna e Lipjanit e dënon rastin e thyerjes së xhamit të dritares në shkollën “Vëllëzërit Aksiq” në fshatin Rubovc

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Arrestohet hajni i Lipjanit

lipjanipress

Me rastin e 7 marsit edhe i pari i AKR-s në Lipjan Sabit Pacolli shpreh urimet per – Ditën e Mësuesit

lipjanipress

Njëqind e dyzetë vjetë nga Shpërngulja e Shqiptarëve nga Trojet e Tyre Etnike

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

PDK-Lipjan z. Hajrullahu vizitoi familjen Bekteshi në Rufc të Ri

lipjanipress
Skip to toolbar