LipjaniPress

Këshilltari i kryeministrit: Albin, ju paskeni edhe jahta

Lajme

Sokol Havolli, shef i kabinetit të kryeministrit Isa Mustafa, ka ironizuar me Shpend Ahmetin dhe qëndrimin e tij në një jaht milionësh në Budva.
Havolli si shkas e ka marrë një deklaratë të Albin Kurtit, liderit në hije të Lëvizjes Vetëvendosje.

“Albin Kurti nifar vakti thojke: “Ata kane xhipa, ne duam trotuare”. Albin, ju paskeni edhe jahta?”, ka shkruar Havolli.

Shpend Ahmeti mbrëmë ishte në Shkodër ku nga shkallët e “Loro Boriçit” përcolli ndeshjen e Kosovës kundër Islandës në kuadër të eliminatoreve për “Rusia 2018”.

Pas Shkodrës, i pari i Prishtinës ka gjetur “strehë” në Budvë. Të paktën kështu duket nga fotografitë e publikuara sonte.

Përveç që ka qenë në qytetin e bukur të bregdetit malazez, Shpend Ahmeti është çlodhur në një jaht multimilionësh.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

Pronari i arrestuar i motelit ku qëndruan personat që plagosën Vllasin (Foto)

lipjanipress

Uniteti në dialog, mision i pamundur

Rexhep Isufi

U bënë gati katër muaj të bllokimit të punës së Kuvendit komunal nga Kryesuesja e KK- së në mënyrë të jashtëligjshme duke shkel rëndë LVL

lipjanipress

Prokuroria Speciale ngre aktakuzë për krime lufte ndaj një personi

lipjanipress

Delawie: Kapja e 2 milionë eurove të falsifikuara nga Policia, shembull madhështor i përparimit të saj

lipjanipress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

lipjanipress

Nëna e poston në Facebook foton e djalit që e pësoi nga sëpata e kosovarit( Pamje të rënda)

lipjanipress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

lipjanipress

Qendra e mjekësisë familjare në Janjevë përfiton aparaturë shëndetësore

lipjanipress

POLITIKANË DHE KOLEGË I DALIN NË MBROJTJE GAZETARES XHARRA

lipjanipress

Kosova renditet e para në botë me vdekjet nga COVID-19 në 1 milion banorë

lipjanipress
Skip to toolbar