LipjaniPress

Kështu reagoi Veseli kur Isa Mustafa e la sallën e Kuvendit (Foto)

Lajme

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka lëshuar seancën në të cilën pritet të votohet mocioni për rrëzimin e Qeverisë, raporton “Zeri.info”.
Mirëpo, ajo që bie në sy është reagimi i kryeparlamentarit Kadri Veseli.

Siç edhe mund ta shihni përmes kësaj fotografie, Veseli shihet mjaft komod dhe i qetë edhe pas largimit të Mustafës.

Për më shumë, shikojeni fotografinë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shqiptarët djegin shtëpinë që të fitonin milionat nga Sigurimet

lipjanipress

Hajriz Rashiti zgjedhet punëtor më i dalluar i vitit 2018 (FOTO)

lipjanipress

Gashi: Sulmi ndaj avokatit i ngjashëm me sulm ndaj një gjyqtari apo prokurori

lipjanipress

Zvonko Veselinovic në takim me Vucicin

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress

Këto janë arsyet që Prokuroria ngriti aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 bashkëpunëtorëve të tij

lipjanipress

Franca i kundërpërgjigjet thirrjes së Erdoganit që turqit që jetojnë në Evropë t’i bëjnë nga 5 fëmijë

lipjanipress

Trupi gjykues në Colmar të Francës ka marrë vendim që me datën 27 prill do të merret vendimi lidhur me akuzat e bëra nga shteti serb në drejtim të liderit të AAK-së Ramush Haradinaj.

Press Lipjani

Katër aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje janë liruar nga masa e arrestit shtëpiak respektivisht paraburgimit.

lipjanipress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

lipjanipress

Daçiq i rren amerikanët se shqiptarët mund t’i sulmojnë serbët në veri të Kosovës

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në ditët në vijim

lipjanipress
Skip to toolbar