LipjaniPress

Këto foto të Norës me Robertin nuk i keni parë deri më tani (Foto)

Lajme

Nora Istrefi e Robert Berisha, të dy shumë të njohur për publikun.
Të dy gjithmonë janë në qendër të vëmendjes për profesionin që kanë por edhe për jetën e tyre bashkëshortore,transmeton Gazeta Express.

Nora e Roberti ka kohë që janë së bashku. Ata tani kanë edhe vajzën e tyre Renee që lidhjen e tyre e bën ende më të fortë.

Por a i keni parë Norën e Robertin se si dukeshin disa vjet më parë. Çifti i njohur kanë ndryshuar shumë sidomos këngëtarja Nora.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veseli dëgjon gratë sipërmarrëse (Foto)

lipjanipress

Problemet e mërgimtarëve gjatë aplikimit për të votuar në Kosovë

lipjanipress

Intelektuali Agim Bahtiri godet komandantët

lipjanipress

Rezultatet: LSDM udhëheq në 43, VMRO-DPMNE në 14, ndërsa BDI në 10 komuna

lipjanipress

Klan Kosova: Zgjedhjet e reja më 28 maj ose 4 qershor

lipjanipress

Interpoli pastron listat, vetëm dy kosovarë të kërkuar publikisht (FOTO)

lipjanipress

Partitë në pushtet dhe ato në Opozitë takohen për demarkacionin

Press Lipjani

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

lipjanipress

Qytetarët e Luginës të zhvendosur në Kosovë s’po mund të pajisen me dokumente

lipjanipress

Limaj: Ramush Haradinaj kandidat i opozitës për Kryeministër

Press Lipjani

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

Kush është Avdullah Hoti, kandidati për Kryeministër i LDK’së?

lipjanipress
Skip to toolbar