LipjaniPress

Këto janë faktet pse kerkoj dorëheqjen e Shpend Ahmetit (video)

Lajme

Drejtori i Rocfeller Brothers Fund ka dhane disa fakte se pse kryetari i Prishtines Shpend Ahmeti duhet me dhane doreheqje.
Ai ne Rrokum Roll ne Televizionin Rrokum ka thane se tue qene pjese e diskutimeve publike ne nji forme dhe si nji pjese e gjenerates e cila e shikon politiken si arti i se mundshmes, dhe se ajo qe ai ka thane ka te baje me nji standard.Abazi tue fole per qendrimin e Ahmetit ne nji jaht privat ne Mal te Zi, ka jep edhe disa fakte se perse ai duhet me dhane doreheqje dhe me dhane llogaridhanie para qytetareve.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

O’Connell i bindur që Franca do ta trajtojë fer Haradinajn

lipjanipress

Projektrezoluta e PE-së: Lista Srpska të ndahet nga Beogradi dhe të punojë për Kosovën

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Oficeri i policisë ia përplas hajnit kokën për makine (Video +16)

lipjanipress

20 vjet nga rënia heroike e Jasharëve Fillojnë aktivitetet me rastin e vitit jubilar, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit legjendarë Adem Jashari, Familjes Jasharaj, dëshmorëve të kombit si dhe të gjithë të rënëve për liri.

lipjanipress

Kelmendi me ndërtuesit diskuton për vonesat në leje ndërtimore dhe legalizim të ndërtimeve

lipjanipress

Resul Sinani konfirmon se do t’i bashkohet Nismës së Fatmir Limajt

lipjanipress

Lajm i keq për Greqinë, BE nuk nënshkruan ndihmën financiare

lipjanipress

Gallatë e madhe në internet, për linjën e parë të fluturimit Beograd – Prishtinë (Foto)

lipjanipress

Ushtronte dhunë mbi anëtarët e familjes, arrestohet një person në Suharek

lipjanipress

Tentim -vrasja e Azem Vllasit u raportua në shumë media botërore

lipjanipress
Skip to toolbar