LipjaniPress

Këtu përqafohen Prindërit horror në gjykatë

Lajme Nderkombëtare

Oliver S. (37) dhe Jessica S. (37) përqafuan njëri-tjetrin në sallën e gjyqit

Regensburg – Gjermani – Fëmija i tyre 5 vjec ka pësuar djegie të rënda – por në vend që të ndihmojnë që fëmija të mos qajë prej dhimbjeve , Oliver S. (37) dhe Jessica S. (37) po kërkonin partnerë për seksin e sadomasës.
Procesi i veprës penale për shkak të vrasjes në tentativë
Asnjë fjalë pendimi nga Prindërit e Egër, në vend të kësaj ata mbanin duart në ulsen paditese në proces.Transmeton/LipjaniPress.com
.
Ajo lajmëroi zyrën e të rinjve, të cilët i morën pesë fëmijët nga apartamenti i lënë pas dore (dhoma e plotë me plehra të qenve, shtretër pa dyshek) në Waldmünchen.

Sipas Prokurorit të lartë publik
Ulrike Klein, Jessica S. kishte djegur pronën e vjedhur pesë ditë më parë në kopsht, me benzinë e saj djegia gjithashtu goditi djalin e saj.
Komisioneri Susanne V. (53) dëgjoi motrat: “Ato thanë se ai kishte pesë bërtita nga dhimbjet për një orë ose gjashtë herë në ditë, dhe gjakderdhje.” Djali nuk do të jetë në gjendje për të lëvizur normalisht krahun e tij, pavarësisht disa operacioneve përsëri./LipjaniPress.com

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kush po e furnizon Serbin të mbledhë dëshmi kundër UÇK’së

lipjanipress

AGK KËRKON NGA QË RASTET E GAZETARËVE TË TRAJTOHEN ME KOHË NGA GJYKATAT

lipjanipress

Haxhinjtë e rinj kthehen në Kosovë, dy nga ta vdesin në Mekë (VIDEO)

lipjanipress

Kjo është renditja përfundimtare e partive në fletëvotimet e 11 qershorit (LISTA)

lipjanipress

Tribunali i Hagës reagon ndaj Zona Express – tregon në cilat raste u trajtua dhunimi i grave të Kosovës

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

Isa Mustafa flet për koalicionin me AKR’në

lipjanipress

Presidentja kroate mohon rritjen e mbështetjes për fashizmin

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Mblidhet Këshilli i AAK’së (FOTO)

lipjanipress

Pas PDK’së edhe VV nis përgatitet për zgjedhje, Kurti kandidat për Kryeministër

lipjanipress

NË POLICINË E KOSOVËS GRADOHEN 127 TOGERË

lipjanipress
Skip to toolbar