LipjaniPress

Kjo është deklarata e Erion Gashit pas kthimit në shtëpi (VIDEO)

Lajme

Erion Gashi, vogëlushi nga Mramori, i cili u gjet i gjallë sot gjatë paradites, është duke kaluar kohë së bashku me familjarët e tij.
Ai ka folur për kamerën e Klan Kosovës dhe me përgjigje të shkurtra ka treguar se si i ka shkuar nata mbrëmë.

Më poshtë është deklarata e plotë e tij:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mësuesja dhunon nxënësin në një Shkollë.

lipjanipress

Lista Srpska: Prishtina të themelojë Asociacionin

lipjanipress

Kryeprokurori i Prizrenit ua ndalon alkoolin prokurorëve

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Mediat serbe: Trump dhe Putin ndajnë botën, e nisin me Kosovën!

Press Lipjani

Ministria e Bujqësise nuk ka mjete të mjaftueshme per ti permbushur kërkesat e fermerëve të dëmtuar nga Natyra.

lipjanipress

AGK reagon ndaj kërcënimit të drejtorit të Gazetës Express Berat Buzhala

Press Lipjani

Konjufca ia përsërit Fajonit qëndrimin e VV’së për Demarkacion

lipjanipress

Çfarë premtuan deri tash partitë politike që po e kërkojnë votën?

lipjanipress

Hahn: Kodi telefonik rezultat i dialogut Kosovë – Serbi

lipjanipress

Mblidhen të gjithë senatorët në Shtëpinë e Bardhë, diskutojnë për Korenë e Veriut

lipjanipress

Koci: Shumë shpejt do ta padisim Serbinë për gjenocid në Kosovë

lipjanipress
Skip to toolbar