LipjaniPress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

Lajme

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e parë e dokumentarit “Kur ra Shqipëria”.

Dokumentari trajton Trazirat e vitit 97 në Shqipërinë dhe lidhjen e tyre me Kosovën.
Në këtë dokumentar flitet për një personazh shumë interesant të këtyre ngjarjeve.

Për kë bëhet fjalë?

Shikojeni videon e dokumentarit KËTU.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

Publikohet edhe video e fushatës luksoze të Refiqe Tërnavës

lipjanipress

Përplasen deputetët e koalicionit: “Ke interesa personale në shëndetësi”, “t’i s’merr vesh”

lipjanipress

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Shpend Ahmeti flet për jahtin, bëhet horë

lipjanipress

Lajm i keq për Greqinë, BE nuk nënshkruan ndihmën financiare

lipjanipress

Kelmendi me ndërtuesit diskuton për vonesat në leje ndërtimore dhe legalizim të ndërtimeve

lipjanipress

Ramadan Muja, një mandat duke u ballafaquar me drejtësinë

lipjanipress

BE paralajmëron themelimin e Asociacionit pas rrënimit të murit në Veri

lipjanipress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

lipjanipress

Murat Jashari, i dyshuari kryesor për tentim-vrasjen e Vllasit

lipjanipress

Krimi i organizuar me emigrantë – në Gjykatën e Apelit arrijnë 178 dosje

lipjanipress
Skip to toolbar