LipjaniPress

Koci: Shumë shpejt do ta padisim Serbinë për gjenocid në Kosovë

Lajme

Avokati Arianit Koci ka pohuar përmes një statusi në profilin e tij në facebook.
Formën juridike për ta paditur Serbinë për gjenocid ndaj Kosovës, do ta gjejmë.
Koha po punon për ne.
Përndryshe, askush nuk mund ta ndal procesin e anëtarësimit të Kosovës në OKB.
Faktin që pushteti millosheviqian ka kryer gjenocid në Kosovë, nuk mund ta fshehë Daçiqi dhe kamarilla e tij.
Dhe mu gjenocidi ndaj neve, është arsyeja pse Nato e ka bombarduar Serbinë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

“ENVER SEKIRAQA I LIRË, ALBIN KURTI NË BURG”

lipjanipress

Nëna e poston në Facebook foton e djalit që e pësoi nga sëpata e kosovarit( Pamje të rënda)

lipjanipress

Të rinjtë të gatshëm t’i shërbejnë Ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Mediat serbe në panik: NATO po e armatosë Kosovën për ta marrë Veriun

lipjanipress

Pështyhet e quhet tradhtar gazetari maqedonas që raportoi për zyrtarizimin e gjuhës shqipe

lipjanipress

Familja e Azem Berishës nga Janjeva në përkrahje të z. Hajrullahu

lipjanipress

Në Gjermani, mërgimtarët e kapin mat Shpend Ahmetin në një vikend tjetër të shtrenjtë (Foto)

lipjanipress

Vucic:Nga Sarajeva për autoritetet në Prishtinë: goditja e një stilolapsi nuk mund të rrëmben asgjë

lipjanipress

Sondazhi i fundit: Për Kryeminister, VV Albin Kurti del, fitues i Zgjedhjeve të 11 Qershorit

lipjanipress

Ekskluzive: Rugova e dërgoi Adem Jasharin për trajnime në Shqipëri (VIDEO)

lipjanipress

Vritet edhe një kosovar në Siri

lipjanipress
Skip to toolbar