LipjaniPress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

Lajme Lipjani

Sot dhe neser mbahen takimet informuese për Organizatat e Shoqërisë Civile për dorëzimin e Projekt Propozimeve në Programin ReLOaD, të shpallur më datë 15.02.2018
Takimet Informuese mbi procedurat, kriteret dhe paketën e aplikimit, do të mbahen në sallën e Kuvendit Komunal të Lipjanit, me fillim në ora 10:30

Për më shumë informata kliko posht:http://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/FTESE-PUBLIKE–NGA-KOMUNA-DHE-ReLOaD-PER-OSHC-te-(1).pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

A u kopjua logo e 10-vjetorit të Pavarësisë? Vjen sqarimi nga presidenca

lipjanipress

Kështu duket “harta politike” pas zgjedhjeve të 11 qershorit, ku fitoi PAN e ku VV?(FOTO)

lipjanipress

Mustafa kërcënon deputetët e LDK’së: Ata që s’e votojnë demarkacionin s’kanë vend në parti (Video)

lipjanipress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress

Bilall Sherifi i përgjigjet Anton Berishës: Mos e fut hundën ku nuk e ke vendin

lipjanipress

Kuvajti i ekzekuton me varje 7 persona, përfshirë edhe princin

lipjanipress

Daçiq anulon vizitën në Kroaci, ashpërsohen tonet mes dy shteteve

lipjanipress

Zvicra e dëbon kosovaren pasi ia morri “socialit” 235 mijë franga

lipjanipress

Shokohen shkencëtarët me këtë zbulim për Kosovën dhe Shqipërinë

lipjanipress

Banorët e fshatit Vojnovc kanë filluar ndërtimin e shtëpisë bashkëfshatarit të tyre të ndjerë Bekim Mehmetit ,veteranit të UÇK-së.

Press Lipjani

Thaçi realizon qëllimin jetësor, flet në telefon me Vucicin, tash flet për normalizim

lipjanipress
Skip to toolbar