LipjaniPress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

Lajme Lipjani

Sot dhe neser mbahen takimet informuese për Organizatat e Shoqërisë Civile për dorëzimin e Projekt Propozimeve në Programin ReLOaD, të shpallur më datë 15.02.2018
Takimet Informuese mbi procedurat, kriteret dhe paketën e aplikimit, do të mbahen në sallën e Kuvendit Komunal të Lipjanit, me fillim në ora 10:30

Për më shumë informata kliko posht:http://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/FTESE-PUBLIKE–NGA-KOMUNA-DHE-ReLOaD-PER-OSHC-te-(1).pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mentor Vishesella: padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu

lipjanipress

Kthehet në rigjykim rasti i Oliver Ivanoviq-it

lipjanipress

“Shkrihen” marrëdhëniet SHBA – VV. Zv/ndihmës sekretari amerikan takim me Visar Ymerin

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ka shpallur thirrjen publike për aplikim për përkrahjen e fermerëve

lipjanipress

Kuvendi fton deputetët për seancën e 3 gushtit – Këto janë pikat e rendit të ditës

lipjanipress

Ligji për kundërvajtje, vështirë i zbatueshëm

lipjanipress

Zvicra s’ka përjetuar janar më të ftohtë në 30 vjetët e fundit

lipjanipress

Zëvendësdrejtori i AKI-së s’shkon për të raportuar para Komisionit për gylenistët

lipjanipress

Shukri Buja: PDK-Dega në Lipjan mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

Protesta për vdekjen e Arbenita Spahiut, mjeku ua tregon gishtin qytetarëve

lipjanipress

Hoti alarmon Shpend Ahmetin: LDK e gatshme ta drejtojë Prishtinën

lipjanipress

Gashi: Sulmi ndaj avokatit i ngjashëm me sulm ndaj një gjyqtari apo prokurori

lipjanipress
Skip to toolbar