Lipjanipress

Konfiskohen mbi tre mijë kg marihuanë në Gjilan

Lajme

Janë arrestuar dy të dyshuar shqiptarë pasi u është gjetur substancë e llojit marihuanë në fshatin Malishevë të Gjilanit.
Policia bën të ditur se pasi që gjatë kontrollit në veturën me të cilin udhëtonin janë gjetur dhe konfiskuar 3.785 kg substancë e dyshuar e llojit marihuanë, transmeton Indeksonline.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas janë intervistuar dërgohen në mbajtje.

Ndërsa rasti është duke u hetuar.

Facebook Comments

Related posts

Policia bllokon hyrjen e “Grandit”, e dyshimtë një veturë me regjistrim të Beogradit

lipjanipress

Anita Haradinaj: Ramushi do të lirohet, shteti të mos organizojë asgjë për të

lipjanipress

Rusia e nis drejt Detit Mesdhe anijen luftarake

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli