LipjaniPress

Kosovari që plagosi 9 persona me sopatë (Video)

Lajme Lipjani

Video që është lansuar nga (Badenwurtemberg) Pegida BW – Bodensee në Gjermani ishte video të cilen Lipjanipress i dergoj disa portaleve  mediave tjera ndersa tek faqet e tyre deklarohet se ata kan siguruar videon.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ky është dëmi më i madh që Thaçi ia shkaktoi Kosovës (VIDEO)

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

‘Bebe në bord’ – shoferët tani obligohen të vënë shenjat dalluese në automjete

lipjanipress

Zvonko Veselinovic në takim me Vucicin

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

Njoftohen të gjitha klubet sportive cilat aktivitetin sportiv e zhvillojnë në Komunë e Lipjanit

lipjanipress

Kryeministri i vendit kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet me shumicë myslimane

lipjanipress

Çfarë premtuan deri tash partitë politike që po e kërkojnë votën?

lipjanipress

Pronari i arrestuar i motelit ku qëndruan personat që plagosën Vllasin (Foto)

lipjanipress

Konfiskohen 600 kg mish me afat të skaduar në Viti

lipjanipress

Lipjani shumë shpejtë edhe me fusha të hapura sportive

lipjanipress

Mirjeta Kalludra, deputetja e LDK-së që votoi kundër rezolutës për Haradinajn (Doku)

lipjanipress
Skip to toolbar