LipjaniPress

Kovacic a je normal? (Video)

Sport

Mateo Kovacic ka dhuruar spektakël në stërvitje me Kroacinë, gjatë kohës që ishte duke u argëtuar me bashkëlojtarin e tij Luka Modric

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Granit

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress
Skip to toolbar