LipjaniPress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

Lajme Lipjani

“Ne jemi sot këtu krenar dhe ballëhapur për të kërkuar mbështetjen tuaj për listën zgjedhore të LDK-së, të cilës i prinë një njeri i mençur, i urët dhe intelektual, sic është Profesor Hoti, në punën dhe përkushtimin e të cilit jemi të bindur tashmë. Natyrisht se edhe Kraishta sikurse fshatrat tjera të Lipjanit duhet të mbështetin dhe të votojnë edhe dy kandidatët tonë për deputet Naser Osmanin dhe Vehbi Imerin sepse Lipjani kështu do jetë më i fuqishëm” theksoj kryetari Imri Ahmeti gjatë prezantimit të tij në tubimin elektoral në Kraishtë.
Tubimin e përshëndetën edhe dy kandidatët për deputet Naser Osmani dhe Vehbi Imeri të cilët gjithashtu kërkuan mbështetjen e Kraishtës për LDK-në, për krymenistrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti dhe për kandidaturat e tyre./LipjaniPress.com//
Bashkë të vendosur dejtë fitores së madhe
Zyra për Informim
LDK-Lipjan
07.06.2017

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Këshilltarët e PDK-së,AAK-së dhe PSDK-së, thërrasin seancë të jashtëzakonshme

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Kodra e Diellit e lënë pas dore, skitarët ankohen se s’ka kushte për skijim (FOTO)

lipjanipress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

lipjanipress

Përurohet projekti: “Përmirësimi i hapësirave publike në qytetin e Lipjanit, faza e dytë”

lipjanipress

Kryetari Ahmeti diskuton për ndarjen e subvencioneve me përfaqësuesit e Klubeve Sportive

lipjanipress

Harrojeni Gjermaninë, ky vend hapi rrugën për punësim dhe “letra”, ja si mund t’i merrni shumë lehtë

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke (foto)

lipjanipress

U përkujtuan dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Dy kosovarë në Kongresin amerikan (FOTO)

lipjanipress

Policia bllokon hyrjen e “Grandit”, e dyshimtë një veturë me regjistrim të Beogradit

lipjanipress
Skip to toolbar