LipjaniPress

Kryesia e Deges se AAK-se ne Lipjan mbane takimin e rradhes

Lipjani

Ne kete takim u bisedua per zhvillimet e fundit politike ne vend, me theks te veqante u bisedua per zhvillimet politike ne Komunen e Lipjanit.
Aleanca per Ardhmerine e Kosoves ne Lipjan ka filluar nje cikel te takimeve me kryesite e nendegeve, gjate te cilave do te shqyrtohen dhe analizohen nje sere qeshtjesh te rendesishme politike, organizative.
Gjate ketyre takimeve te cilat veqse kane filluar, AAK po bene pergaditjet e fundit te perpilimit te programit zgjedhor te Aleances per Lipjanin.
Ne kete takim AAK-se i’u bashkua z. Ramush Asllani nga Gadimja, aktivist dhe kontribues shumevjeqar i qeshtjeve qe kane te bejne me jeten politike dhe institucionale ne Lipjan./Lipjanipress.com//
AAK Dega Lipjan
Sektori per Informim dhe marredhenie me Publikun.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Komunikat :Partia e Ashkalive për Integrim Dega-Lipjan

lipjanipress

Sabit Pacolli nuk ndalet me vetum tek sporti lipjanas por ndihmon tani edhe sindikaten e pensionistëve ne

lipjanipress

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

LISTA E KANDIDATËVE TË SUBJEKTIT POLITIK AKR DEGA LIPJAN SI DHE SUBJEKTI POLITIK PARTIA LIBERALE DEGA LIPJAN

lipjanipress

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

Familjari i kryetarit të Lipjanit nga LDK-ja, i bashkohet PDK-së

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

Kolegji i Gylenit “Mehmet Akif” dënohet me 12 mijë euro, instaloi kamera në toalete

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

Mini-Maratone, TRADICIONALE VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT

lipjanipress
Skip to toolbar