LipjaniPress

Kryesia e Nendeges se AAK-se ne Krojmire ka mbajtur mbledhjen e rradhes.

Lipjani

Ne kete takim ne menyre unanime me pajtim te te gjithe anetareve te Kryesise se Nendeges Kryetar u zgjodh z. Izjadin Olluri.

Kryetari i Deges se AAK-se ne Lipjan, Dr. Fitim Selimi uroi kryetarin e ri te nendeges dhe falenderoi ate dhe kryesine per angazhimin e madh qe po e bejne ne Aleance duke mos u lekundur per asnje moment dhe nga asnje rrethane.
Sektori per Informim dhe Marredhenie me Publikun./Lipjanipress.com//
AAK Dega ne Lipjan.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi fshatin Konjuh!

lipjanipress

S.Retkoceri: Para pak ditësh botova një shkrim/opinion në njërin nga portalet e shumëta të Lipjanit.

lipjanipress

Kryetari Buja mbështetet fuqishëm nga strukturat e PDK-së në Kraishtë

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Nesër pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Pal Lekaj dhe të tjerëve që ngarkohen me vepra penale për korrupsion

lipjanipress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

lipjanipress

Press Lipjani

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

lipjanipress

Kuvendi nuk aprovoi rendin e ditës, mbyllet seanca

lipjanipress

Reflektime nga Pajtimet e Gjaqeve (Ismail Gashi)

lipjanipress

Imri Ahmeti: Besimi juaj ishte dhe do të jetë obligim për punë e përkushtim ndaj jush

lipjanipress

Kërkohet ndihmë për shërim jashtë vendit për vëllezërit nga Gjilani

lipjanipress
Skip to toolbar