LipjaniPress

Kryesia e PDK-së dega në Lipjan nderon të rënët në Ribar të Vogël

Lipjani

Lipjan,18.04.2017
Kryesia e PDK-së dega në Lipjan,e prirë nga z.Lulzim Rrustemi,nënkryetar për çështje organizative, bëri sot homazhe pran lapidarit dhe varrezave të të rënëve në fsh.Ribar të Vogël në përvjetorin e tyre të vrasjes nga forcat e vrastare serbe.
Lavdi !/Lipjanipress.com//
Sektori për informim dhe arkiv

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

LAVDI PËR JETËN DHE VEPRËN E ISMET ASLLANIT (KOMANDAT PRAPASHTICA).

lipjanipress

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Dega në Lipjan

lipjanipress

Reagon Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan

lipjanipress

Publicitet me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

lipjanipress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

lipjanipress

Salla Rinore nuk kishte hapësirë të duhur për ti pranuar të gjithë këta anëtarë dhe simpatizues të cilët bartnin flamuj partiak dhe shtetëror(FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

Avni Nazmi Limani :kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

LDK Lipjan- Sonte vazhdojmë në TOPLIQAN

lipjanipress
Skip to toolbar