LipjaniPress

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

Lipjani

Një delegacion i Komunës së Lipjanit i udhëhequr nga kryesuesja e Kuvendit të Komunës Vlora Limani Hajnuni dhe drejtorë të Drejtorive komunale gjatë ditës së sotme kanë bërë homazhe dhe ka vendosur kurora me lule tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në fshatin Sllovi, Akllap dhe Tërbovc./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shoqëria Civile në Lipjan, e kënaqur me zbatueshmërinë e Strategjisë për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun nga ana e Komunës

lipjanipress

Familjari i kryetarit të Lipjanit nga LDK-ja, i bashkohet PDK-së

lipjanipress

Koloneli Daniele Bajata me bashkëpunëtor nga KFORI, vizituan Xhaminë Mulla Sherif Ahmeti Lipjan.

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti uron semimaturantët

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fshatin Babush

lipjanipress

Arrestohet hajni i Lipjanit

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi disa nga projektekt që janë drejt finalizimit

lipjanipress

Mesazh i z.Hajrullahu për qytetarët e komunës së Lipjanit

lipjanipress

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

lipjanipress

Vetura zyrtare shkel në zebra një vajzë në Lipjan

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress
Skip to toolbar