LipjaniPress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

Lipjani

Jam krenar për familjen time, familjen Ahmeti. Besim Ahmetin e kam djalë axhe, kemi qënë e do jemi gjithmonë bashkë, në të mira e në vështirësi.

Familja Ahmeti, bart me krenari traditën e gjyshit tonë, i njohur e i dënuar në lëvizjet e Ballit Kombëtar të viteve 1943/1944- Bahti Ahmeti.
Ne do vazhdojmë të jemi bashkë në çdo sfidë për vendin dhe shoqërinë tonë me Besimin dhe gjithë familjen Ahmeti.
Me miqët dhe mbështetjen e qytetarëve ndihemi të nderuar për familjen tonë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK e Lipjanit e pakënaqur me Projekt-Buxhetin e vitit 2018-2020

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës Topliçan -Grackë

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Mesazhe paqeje e tolerance për Kurban Bajram

lipjanipress

Aderime në Nisma Socialdemokrate në Lipjan

lipjanipress

Kryetari Ahmeti uron semimaturantët

lipjanipress

LDK-Lipjan: Baica dëshmoj se di të mbështes ata që punuan për të mirën e tyre

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress

BUJA AKUZON PROKURORINË SE PO E PENGON TË KANDIDOJË PËR LIPJANIN

lipjanipress

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Ftesë për Propozime (FP) për përzgjedhjen e Ndërtesave shumëbanesore në bashkëpronësi

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR PROGRAMIN E LËVIZJES VETËVENDOSJE! DHE KANDIDATIN SELATIN RETKOCERI – GARANCË PËR FITORE

lipjanipress
Skip to toolbar